
Hongaarse schermlegende op bezoek
AlgemeenELST - Dr. Gabor Salamon, voormalig bondscoach en trainer van meerdere olympische kampioenen, komt naar Elst om exclusieve privélessen te verzorgen.
“De komst van deze Hongaarse schermmeester is een unieke kans voor schermers uit heel Nederland om te trainen onder het oog van een absolute wereldtopper”, aldus de organisatie. “Met de komst van dr. Salamon haalt de regio een schat aan internationale topsportervaring in huis met deze trainer die actief was op 8 Olympische Spelen.”
Salamon geniet wereldwijde bekendheid vanwege zijn succesvolle begeleiding van legendarische atleten zoals olympisch kampioenen Britta Heidemann en Arnd Schmitt. In Nederland is hij geen onbekende; hij was eerder door de KNAS aangesteld als bondscoach degen om de nationale selectie naar een hoger niveau te tillen.
“Tijdens de exclusieve trainingsdagen in Elst, van 15 t/m 19 september in de Fencing Factory, deelt hij zijn diepgaande kennis over techniek, voetenwerk en tactische scherpte. De lessen zijn bedoeld voor zowel ambitieuze talenten als ervaren schermers die hun vaardigheden tot in de finesses willen aanscherpen. Dit biedt lokale en nationale schermatleten een unieke kans om hun techniek direct onder zijn leiding te verbeteren.”









