Logo gemeentenieuwsonline.nl

Kerkberichten R.K. Parochie H. Maria Magdalena

Donderdag 18 april Witte Donderdag
H. Johannes de Doper Indoornik: 10.00 u: woord- en communieviering, J. Rademakers, Ouderendagviering
St. Werenfridus Elst: 19.00 u: eucharistieviering, V. Bulthuis, Magna Voce
O.L.V. ten Hemelopneming Huissen-stad: 19.00 u: eucharistieviering, G. Peters, GK De Levensbron
H. Maria Geboorte Driel: 19.00 u: eucharistieviering, N. Sales en J. Rademakers, Cantorije
H. Maria Geboorte Lent: 19.00 u: eucharistieviering, F. Bomers, Young at Heart

Vrijdag 19 april Goede Vrijdag
St. Werenfridus Elst: 15.00 u: kruisweg, V. Bulthuis en J. Rademakers, Musica Amare
O.L.V. ten Hemelopneming Huissen-stad: 15.00 u: kruisweg, G. Peters en J. Kallen m.m.v. communicanten
H. Maria Geboorte Driel: 15.00 u: kinderkruisweg, M. Sanders m.m.v. communicanten en vormelingen, Cantorije
St. Werenfridus Elst: 19.00 u: Goede Vrijdagviering, V. Bulthuis, Leonarduskoor
O.L.V. ten Hemelopneming Huissen-stad: 19.00 u: Goede Vrijdagviering, G. Peters en J. Kallen, Exotherm
H. Maria Geboorte Driel: 19.00 u: Goede Vrijdagviering, N. Sales en J. Rademakers, Heren Cantorije
H. Maria Geboorte Lent: 19.00 u: Goede Vrijdagviering, F. Bomers, St. Caeciliakoor

Zaterdag 20 april Stille Zaterdag
O.L.V. van Zeven Smarten Haalderen: 19.00 u: woord- en gebedsviering, M. Sanders, Projectkoor Kinderpasen
St. Werenfridus Elst: 21.00 u: eucharistieviering, V. Bulthuis, Musica Amare, Paaswake
O.L.V. ten Hemelopneming Huissen-stad: 21.00 u: eucharistieviering, G. Peters en J. Kallen, InVoice, Paaswake
H. Maria Geboorte Driel: 21.00 u: eucharistieviering, N. Sales en J. Rademakers, Cantorije, Paaswake
H. Maria Geboorte Lent: 21.00 u: eucharistieviering, F. Bomers, Young at Heart, Paaswake

Zondag 21 april Eerste Paasdag
St. Bavo Angeren: 5.30 u: dageraadsviering, M. Sanders m.m.v. ADA, Leonarduskoor
St. Werenfridus Elst: 10.00 u: eucharistieviering met kinderwoorddienst, N. Sales, St. Caeciliakoor
O.L.V. ten Hemelopneming Huissen-stad:10.00 u: eucharistieviering, G. Peters, GK De Levensbron
H. Maria Geboorte Driel: 9.30 u: eucharistieviering, V. Bulthuis, Enjoy
Gendt: 10.00 u: oecumenische Paasviering, Providentia
St. Willibrordus Herveld: 11.00 u: eucharistieviering, V. Bulthuis, In B'tween
O.L.V. Onbevlekt Ontvangen Heteren: 9.30 u: woord- en communieviering, J. Kallen, Ubi Caritas
H. Maria Geboorte Lent: 11.00 u: woord- en communieviering, J. Kallen, St. Caeciliakoor
St. Leonardus Oosterhout: 11.00 u: woord- en communieviering, J. Rademakers, Leonarduskoor
St. Jacobus de Meerdere Valburg: 9.30 u: woord- en communieviering, J. Rademakers, Chaveriem

Maandag 22 april Tweede Paasdag
St. Werenfridus Elst: 10.00 u: eucharistieviering, V. Bulthuis, Cantorum
O.L.V. van Zeven Smarten Haalderen: 10.00 u: eucharistieviering, G. Peters, Herenkoor

Woensdag 24 april
St. Jacobus de Meerdere Valburg: 10.00 u: Ouderenviering, F. Bomers

Doordeweekse vieringen R.K. Parochie Maria Magdalena

Maandag
Heteren, 18.30 u. Liefkenshoek (wcv), elke maandag

Dinsdag
Huissen-Stad, 19.00 u. dagkapel, rozenkrans, elke dinsdag
Oosterhout, 09.00 u. dagkapel, 1e dinsdag v.d. maand

Woensdag
Angeren, 09.30 uur u. sacristie/kerk, 1e woensdag v.d. maand
Doornenburg 09.30 u. kerk, 2e woensdag v.d. maand
Gendt, 09.30 u. dagkapel, 4e woensdag v.d. maand
Herveld, 19.00 u. kapel Hoge Hof, 1e woensdag v.d. maand
Huissen-Zand, 09.30 u. dagkapel, 3e woensdag v.d. maand
Lent, 19.00 u. St. Jozef, 2e woensdag v.d. maand

Donderdag
Elst, 10.30 u. Tertzio, 1e donderdag v.d. maand
Elst, 09.30 u. De Hoeksteen, 2e donderdag v.d. maand
Elst, 10.30 u. Tertzio (wcv), 3e donderdag v.d. maand
Elst, 09.30 u. De Hoeksteen, 4e donderdag v.d. maand
Elst, 09.30 u. De Hoeksteen, 5e donderdag v.d. maand

Vrijdag
Bemmel, 10.00 u. kapel Liduina,1e vrijdag v.d. maand
Valburg, 09.00 u. sacristie, rozenkrans, elke vrijdag
Valburg, 09.30 u. sacristie, elke vrijdag

Eucharistievieringen, tenzij anders vermeld (wcv)
Na de viering is er gelegenheid voor een kopje koffie of thee.

Meer berichten