Jubileumweekend SDOO 100 jaar
AlgemeenHETEREN - In augustus 2025 is de sportvereniging SDOO gestart met de viering van het 100 jarig bestaan! In het weekend van 29 mei, 30 mei en 31 mei wordt dit jubileumjaar afgesloten.
“Een ieder die SDOO een warm hart toedraagt, wordt uitgenodigd voor dit feestelijk weekend, waarin wordt stilgestaan bij deze prachtige mijlpaal”, aldus SDOO. “Er is een gevarieerd programma samengesteld voor jong en oud, met sportieve activiteiten, gezelligheid en natuurlijk volop gelegenheid om herinneringen op te halen en nieuwe te maken.”
Samen vieren
Of je nu al jarenlang lid bent of nog maar kort betrokken bent bij SDOO: dit weekend wil je niet missen. Samen maken we er een onvergetelijke dagen van! We hopen jullie allemaal te zien. Neem gerust familie, oud-leden en andere betrokkenen mee om dit bijzondere moment samen te vieren.”
Oud-leden
“Afgelopen periode is getracht adressen van oud-leden te achterhalen. Een aardige klus en het lukt natuurlijk niet iedereen te bereiken. Mocht je geen uitnodiging per mail of post hebben ontvangen, aarzel niet en sluit gewoon gezellig aan in het jubileumweekend.”









