
Dierengeluiden De natuur gaat z'n gang
HETEREN - Het is best moeilijk om nu een stukje te schrijven. Eigenlijk beleven we niets, want we blijven allemaal zo veel mogelijk in huis zoals ons is gevraagd om het virus zo min mogelijk te verspreiden.
Meestal schrijf ik over wat er in de natuur of bij ons op de boerderij gebeurt, maar op de boerderij kom ik nu niet. Ik moet het qua natuur nu dus van mijn tuin hebben. Ja daar gebeurt wel wat, de forsythia is al bijna uitgebloeid, de magnolia is prachtig wit, maar ik wed niet zo lang meer. De witte spirea arguta bloeit al volop en de clematis groeit alweer bijna boven het schuurdak uit. Ja de natuur gaat zijn eigen gang ondanks het virus.
Ook in de vlindertuin staat de tijd niet stil, maar wij kunnen nu niet overleggen welke planten we waar willen poten en dan is een evenwichtige beplating moeilijk te realiseren. Als we nu dit jaar vlinder- en bijenmengsels zaaien dan hebben we in de zomer bloemen die vlinders en bijen aantrekken en dan kunnen we als het virus geweken is overleggen welke vaste planten en struiken we in de tuin willen hebben en waar ze komen te staan. Dat is een goed idee.
Wel kunnen wel doorgaan met het realiseren van de geitenwei en het plaatsen van de bank rond de boom die nu in het midden van het terras staat. Als alles gaat zoals wij nu gepland hebben dan kan er deze zomer al gezellig in de tuin gewandeld en gezeten worden en kunnen wij voor volgend jaar een goed doordacht beplantingsplan opzetten. Als we nu met z’n allen de richtlijnen van de overheid goed opvolgen dan kunnen we deze zomer allemaal terecht aan de Uilenburgsestraat 1b in Heteren om de vlinders te bewonderen.
-
Small Talk in Heteren
2 dagen geleden
-
Regionaal distributiecentrum Voedselbank Arnhem groeit
2 dagen geleden
-
Polikliniek Bloedafname Rijnstate Arnhem gaat verbouwen
2 dagen geleden
-
Sponsor bedankt!
19 jan, 10:30
-
Zonnebloemcampagne zet hartverwarmend vrijwilligerswerk in het spotlicht
19 jan, 10:29
-
Save the date!
19 jan, 10:29
-
Steun de lokale ondernemers tijdens lockdown
19 jan, 10:28
-
Verrassingspakket met boeken bij de Afhaalbieb
19 jan, 10:27
-
Er op uit; maar hoe kom ik er?
19 jan, 10:27
-
Week van Gebed in Heteren
14 jan, 09:26
-
Ingezonden brief
14 jan, 09:26
-
Dorpsvereniging Hemmen
14 jan, 09:26
-
Driestroom en Omroep Gelderland tekenen samenwerkingsovereenkomst
14 jan, 09:25
-
Ingezonden brief
14 jan, 09:25
-
Huiskamer van Elst gaat voor nominatie Gouden Pit
14 jan, 09:24
-
Parochie H. Maria Magdalena
14 jan, 09:20
-
Kerstwens.
23 dec 2020, 11:00
-
Voortgang CME-stickeractie 'Blijf Plakken in Elst'
22 dec 2020, 12:34
-
Bezoekers Huiskamer van Elst verrast met kerstattentie
22 dec 2020, 12:34
-
VOORTGANG STICKERACTIE ‘BLIJF PLAKKEN IN ELST’
22 dec 2020, 12:33
-
Zonnebloem Herveld-Andelst blijft zich inzetten!
22 dec 2020, 12:31
-
Vieringen parochie Maria Magdalena
22 dec 2020, 12:31
-
50 jaar een onafscheidelijk paar
22 dec 2020, 12:30
-
Repaircafé Zetten
22 dec 2020, 12:28
Nieuwsoverzicht
-
Small Talk in Heteren
2 dagen geleden
-
Regionaal distributiecentrum Voedselbank Arnhem groeit
2 dagen geleden
-
Polikliniek Bloedafname Rijnstate Arnhem gaat verbouwen
2 dagen geleden
-
Sponsor bedankt!
19 jan, 10:30
-
Zonnebloemcampagne zet hartverwarmend vrijwilligerswerk in het spotlicht
19 jan, 10:29