Verse bloemen!
Verse bloemen! Foto: Wb

Biologische bloemen uit Hemmen

Algemeen

HEMMEN - Zaterdag 17 oktober is de laatste plukmiddag van dit seizoen. De Pluktuin biedt allerlei biologisch gecertificeerde bloemen, waaronder Dahlia’s. Een populaire bloem die onze herfst kleurt.

De Pluktuin kijkt terug op een zeer geslaagd seizoen. Meer mensen vonden de weg om zelf te plukken. Meer mensen kochten een boeket bij de Jumbo in Zetten, meer rouw en trouw-werk werd geleverd.

Dit werd allemaal mogelijk gemaakt door Wilma en het team vrijwilligers. Vrijwilligerswerk in de Pluktuin is ontspannend en bijzonder lonend om te doen en ook nog eens heel gezellig!

Nu het meer herfstig wordt komt er een einde aan het plukken van verse bloemen. Maar de Pluktuin gaat door met Droogbloem-Krans-Workshops, zaden schonen en verpakken en totdat de laatste Dahliaknol is opgegraven kan men nog een Dahliaboeket bestellen.

Op de Kerstmarkt in Hemmen (12 december) zal de Pluktuin-Kraam gevuld zijn met allerlei producten uit de Pluktuin. Alles lokaal, van het seizoen en gifvrij gekweekt.

Dus kom nog een keer naar Hemmen voor verse biologische bloemen of neem een kijkje op de website: www.pluktuinhemmen.nl.

Uitgelicht

Digitale krant