
Themadag ‘3D-printen’ bij SCCE Computerclub Elst
AlgemeenELST – Altijd al iets meer willen weten over een 3D-printer? Of over het gebruik daarvan? Dat komt mooi uit, want SCCE Computerclub Elst houdt komende zaterdag 10 oktober van 10:00 tot 14:00 uur in Zalencentrum Onder de Toren in Elst een themadag over ‘3D-printen’.
Heb je al een tijdje interesse in 3D-printen? En… wil jij daarover het een en ander weten? Wees dan welkom op deze zaterdag 10 oktober in Zalencentrum Onder de Toren aan de Sint Maartenstraat 34 in Elst.
De leden van SCCE Computerclub Elst vertellen je er graag over. Ze zijn er van 10.00 tot 14.00 uur present om iedereen het een en ander daarover uit te leggen en dat alles op een gezellige, laagdrempelige wijze.
Populairder
Immers 3D-printen wordt steeds populairder. Met een 3D-printer kun een ontwerp op de computer veranderen in een echt voorwerp. De 3D-printer bouwt het voorwerp laag voor laag op en dikwijls wordt hiervoor kunststof gebruikt. De 3D-printers worden voor allerlei zaken gebruikt, bijvoorbeeld om speelgoed te printen, hobby, zakelijke of medische dingen. De mogelijkheden zijn omvangrijk.
Een groot voordeel van zo’n printer is dat je zelf een ontwerp kunt maken door middel van een 3D-tekening. Zo laat 3D-printen zien hoe techniek steeds meer mogelijkheden biedt. Wat vroeger in de fabriek werd gemaakt, kun je tegenwoordig ook zelf fabriceren, lees printen.
Wat heeft SCCE Computerclub Elst nog meer te bieden? Het gezelschap geeft advies en ondersteuning op het gebied van hardware en software. Daarnaast bieden zij ondersteuning van je tablet en andere mobiele apparaten.
Meer hierover weten? Of over de computerclub? Kijk op de site: scce-computerclub-elst.nl.









