Gezellige drukte op de schietbanen.
Gezellige drukte op de schietbanen. Foto: Gerda Delsink

Zesde Randwijker Schiettoernooi bij De Treffers knalgoed

Algemeen

RANDWIJK - Zaterdag 26 september was het druk! Liefst 20 teams van elk 4 personen hebben deelgenomen aan het zesde Randwijker Schiettoernooi.

Er werd in 3 series geschoten, 7 teams op de banen en de rest in de grote zaal met een hapje en een drankje. Elke deelnemer mocht eerst 5 minuten proefschieten en gelijk daarna volgden de 10 wedstrijdschoten.

Nadat de teams een zware strijd hadden geleverd was het tijd om alle punten per team te berekenen tot de eindscore. Daarna was de spanning te snijden, wie hadden de podiumplaatsen bemachtigd?

De top drie was als volgt, 1e De Mispoezen met 341 punten, 2e Schot in de Roos met 333 punten en op de 3e plaats eindigde De Doorzetters met 331 punten.

Er werd ook aan de net wat minder goede schutters gedacht, de dames van ‘Richting Onbekend’ ontvingen onder luid applaus de Helaes Pindakaas aanmoedigingsprijs. Er was ook een prijs voor de origineelste teamnaam en die werd na rijp beraad van de deskundige jury gewonnen door ‘Krek dr Nève’. Dit team had ook nog eens supermooie teamshirts.

Dit gezellige toernooi is zo goed geslaagd dankzij het enthousiasme van de deelnemers, sponsor Dekkergroep en de top-inzet van de vrijwilligers. Vrijblijvende info S.V. De Treffers: 06-55393556.

Uitgelicht

Digitale krant