
Kijk terug op je leven en maak er een boek van!
AlgemeenELST - In september start Forte Fit weer met ‘Je eigen levensverhaal schrijven’. Steeds meer mensen willen hun nageslacht iets meer nalaten dan een usb-stick met wat smartphone foto’s.
“Daarom hebben we als Forte Fit negen boeiende bijeenkomsten, twee fanatieke begeleiders en een zeer complete hand-out klaar staan om u te helpen om uw herinneringen om te zetten in teksten. Zij kunnen een mooie basis vormen voor een eigen uniek boek met verhalen over uw leven”, vertelt Forte Fit.
Met de hedendaagse technologie onder handbereik, lijkt dit klusje een ‘appeltje-eitje’. Niets is echter minder waar. “Het daadwerkelijk aan de slag gaan wil meestal nog wel lukken, maar het doorzetten tot er een echt manuscript klaar ligt, is andere ‘koek’.”
Tijd
“Wat wij dus van u vragen is motivatie, doorzettingsvermogen en de vaardigheid om met Word te kunnen werken. Maar bovenal vragen we (uw) tijd! U moet rekenen op een investering van minimaal tien uur per week voor de duur van het traject. Durft u het aan? Zo ja, dan wacht er aan het einde van het traject de mooiste beloning die u zich maar voor kan stellen: een eigen boek!”
Praktische info
- Start: 29 september.
- Frequentie: daarna iedere 3e dinsdag van de maand
- Tijden: van 09.45 uur tot 12.15 uur.
- Kosten: € 49,-.
- Aanmelden of informatie: jj.zwier1@gmail.com.









