Een middag vol smartlappen!

Algemeen

HERVELD - Op zaterdag 9 mei zal het een gezellige middag worden in De Hoendrik in Herveld. Het smartlappenkoor ‘De Waredo’s’ uit Dodewaard treedt dan op vanaf 14.00 uur. Voor 5 euro per persoon kan men genieten van een sfeervol muzikaal optreden vol herkenning.

De Waredo’s zijn al jarenlang een begrip in de regio. Het koor is ontstaan uit een groep enthousiaste zangers en zangeressen met een gedeelde liefde voor het levenslied. Wat ooit begon als een kleinschalig initiatief, groeide uit tot een hechte vereniging die met veel plezier en toewijding optreedt. Hun repertoire bestaat uit bekende smartlappen, Nederlandstalige klassiekers en meezingers die bij velen een glimlach oproepen.

Kenmerkend voor De Waredo’s is de warme, toegankelijke sfeer die zij weten neer te zetten. Het publiek wordt al snel betrokken bij het optreden, waardoor stilzitten eigenlijk geen optie is. Meezingen en meebeleven staan centraal.

Dit optreden wordt georganiseerd in samenwerking met Stichting Samen Ontmoeten, die zich inzet voor verbinding en ontmoeting binnen ons dorp en daarbuiten. Het belooft dan ook een middag te worden waar muziek en gezelligheid samenkomen.

Uitgelicht

Digitale krant