idyllisch kerkje open

HOMOET - Vluchtheuvelkerk in Homoet opent weer haar deuren voor bezoekers. Vanaf zaterdag 9 mei is de karakteristieke Vluchtheuvelkerk in het buurtschap Homoet opnieuw geopend voor geïnteresseerden en toeristen.

Bezoekers zijn welkom om deze bijzondere plek te ontdekken en te genieten van de rust en het omliggende landschap. De kerk is geopend van 13.00 tot circa 15.30 uur, en dit loopt van de Lentefair op 9 mei tot en met Monumentendag op 12 september.

De Vluchtheuvelkerk staat bekend als een verborgen parel in het landschap en biedt een unieke combinatie van historie, natuur en ontspanning. Voor fietsers is er een oplaadpunt beschikbaar, waardoor de locatie ook ideaal is als tussenstop tijdens een fietstocht.
Bezoekers kunnen ter plaatse genieten van een kopje koffie of thee, en voor kinderen is er limonade uit te delen. Bij de kerk is een picknickbank geplaatst, waardoor het een heerlijke rustplaats is voor jong en oud.En het boekenkastje bij de ingang buiten biedt lezenswaardige literatuur.
Adres:Homoetsestraat 19, Homoet. Iedereen is welkom om dit juweeltje in het landschap te komen ervaren.