Kaarsen- en kaarsresteninzameling voor Oekraïne

Algemeen

HETEREN - De Oekraïne-werkgroep van Sjaak en Ina Jansen uit Arnhem-Zuid zamelt al jaren goederen in voor inwoners en soldaten in Oekraïne. 

Door de aanhoudende aanvallen op de energievoorzieningen en de winterkou is er momenteel grote behoefte aan kaarsen en kaarsresten. De kaarsen worden ter plaatse omgesmolten tot eenvoudige vuurpotten. Die dienen als kooktoestel, verwarming en verlichting, zowel bij de mensen thuis als aan het front. Primitief, maar ook effectief. Alle soorten kaarsen zijn welkom, heel of deels opgebrand.

Inleveren kan in Heteren tot eind februari in/ bij De Vloedschuur (dinsdagmorgen van 10 tot 12 uur en zondag bij de kerkdienst); Herv. Kerk, Kastanjelaan 14 Heteren; Arie de Wit, Dorpstraat 12, Heteren.