
Jeugd TWC 't Verzetje tijdens Pukkeltocht 2020. (foto: Charlotte Bakker)
(Foto: Charlotte Bakker)TWC ‘t Verzetje laat jeugd proeven aan het wielrennen
BEMMEL - Het afgelopen jaar tijdens de coronapandemie was het ook voor de jeugd van TWC ’t Verzetje uit Bemmel een uitdaging om de mooie sport te blijven beoefenen.
Desondanks zijn de georganiseerde MTB-trainingen in de winterperiode voor twee maanden stilgelegd. Nadat het besluit was genomen dat de basisscholen weer open konden en er ook voor de middelbare scholieren versoepelingen in het voorzicht zijn gesteld, heeft het bestuur besloten dat het voor de club verantwoord was om de MTB-trainingen weer te hervatten. Dat besluit werd door de jeugdleden met enthousiasme ontvangen, getuige de grote opkomst bij de eerste training. Het fietsen is duidelijk zowel een sportieve als sociale sport. En alles geheel volgens de coronarichtlijnen met inachtneming van de anderhalve meter.
Onder begeleiding van ervaren trainers werd gewerkt aan techniek, conditie en de zo belangrijke sociale kant van de fietssport.
Na 1 april wordt de MTB opgeborgen en starten we weer met de trainingen op de racefiets. Afgelopen jaar is er al ervaring opgedaan met het geven van trainingen op de baan van BOD De Sprinters na de eerste lockdown. De ervaringen zijn zo positief dat daar dit jaar een vervolg aan wordt gegeven. Daarom wil TWC ’t Verzetje eventuele nieuwe leden de kans geven om vrijblijvend kennis te maken met de wielersport door het volgen van een tweetal trainingen op twee opeenvolgende zaterdagen van 14:30-16:00, te weten 3 en 10 april. Voor fietsen en helmen wordt gezorgd. Mocht jou zoon of dochter geïnteresseerd zijn in deelname, laat dit dan weten bij Robin Jansen en/of Mark Kuster via jeugd@twctverzetje.nl.
-
Luc binnen bereik
2 dagen geleden
-
Jongeren met een beperking bouwen een theehuis!
2 dagen geleden
-
Vogels houden: leuke hobby
2 dagen geleden
-
Vrijwilligers pakken rotonde Driel aan
3 dagen geleden
-
Scouting Elst bestaat 75 jaar
3 dagen geleden
-
Spellenmiddag voor jeugd van Zetten en Hemmen
3 dagen geleden
-
Jongeren met een beperking bouwen een theehuis!
3 dagen geleden
-
4 dagen geleden
-
De Loohof in Zetten weer deelnemer cheques!
14 apr, 11:09
-
Heel veel vacatures bij de Borstelman
14 apr, 11:05
-
Herinrichting speeltuin Narcissenstraat
14 apr, 10:10
-
Succesvolle paaspuzzel- wandeltocht in Randwijk
14 apr, 10:09
-
R.K. Parochie H. Maria Magdalena
13 apr, 10:08
-
Aangepaste sponsorloop basisschool Elstar Roparun team-031 acties
7 apr, 11:32
-
De Kidspowergroep in Het Marikenhuis begint weer!
7 apr, 11:31
Nieuwsoverzicht
-
Luc binnen bereik
2 dagen geleden
-
Jongeren met een beperking bouwen een theehuis!
2 dagen geleden
-
Vogels houden: leuke hobby
2 dagen geleden
-
Vrijwilligers pakken rotonde Driel aan
3 dagen geleden
-
Scouting Elst bestaat 75 jaar
3 dagen geleden