
(foto: Michel Penraat)
(Foto: Michel Penraat)Blauw op De Hoendrik in Herveld?
HERVELD - Natuurlijk niet! Wie dacht er nou echt dat dit zou gaan gebeuren in Herveld-Andelst? Eerlijk gezegd was carnavalsvereniging De Deurdouwers in eerste instantie ook verbaasd toen de blauwe letters De Hoendrik trots werden gepresenteerd via de nieuwe facebookpagina 'Ons Dorpshuis De Hoendrik'.
Deurdouwers staan open voor vernieuwingen, maar houden natuurlijk ook van tradities. Daarom waren we verheugd de naam 'Ons Dorpshuis' weer terug te zien op facebook, maar die blauwe letters op de gevel zorgden ook voor vraagtekens. Dat ‘t Blauwe Striekske in het 'blauwe' buurdorp hier met een geslaagde ludieke actie op insprong is logisch. Er gebeurt in deze coronatijd niet zo veel, dus waar moet je anders over schrijven? Maar was dit misschien een vooropgezet Hervelds plan? Toch mooi dat deze ludieke Herveldse actie, resulteert in een grappig item in de Valburgse carnavalskrant ‘t Schôttelslèt. Want natuurlijk komen er geen blauwe letters op De Hoendrik. Ben je mal! Hervelders én Deurdouwers hebben een groen-wit hart, dus kan het niet anders dan dat deze mooie groene kleur – naast de groene Heinekenletters – de gevel van ons dorpshuis versieren.
Alles is – mede dankzij JP reclame - weer zoals het hoort. Al met al dus een geslaagde ludieke actie, met een ontzettend mooi groen-wit resultaat!
-
7:30
-
Afzwemmen ZwemVereniging Overbetuwe
0:14
-
Diploma zwemmen ZVO
0:12
-
Vrijwilligers kunnen bij De Loohof aan de slag
2 dagen geleden
-
HvOB houdt spreekuur
2 dagen geleden
-
Gelderse B-Kampioenschappen voor ZVO
3 dagen geleden
-
Kinderen van school De Ark op bezoek in De Huiskamer
3 dagen geleden
-
Ophalen foto’s Dinnershows van 15+16 juni
3 dagen geleden
-
Presentatie Nieuw Talent Orkest Arnhem-Zuid
4 dagen geleden
-
Ricardo Brouwer nieuwe voorzitter COC Midden-Gelderland
4 dagen geleden
-
Popkoor the Anthony Singers zoekt nieuwe leden
5 dagen geleden
-
150e Huiskamer van Elst: een feestje waard
5 dagen geleden
-
Kersen eten bij De Zonnebloem Elst
6 dagen geleden
-
Internationale en nationale podiumplaatsen voor Sander en Vincent Crooijmans
6 dagen geleden
-
Popkoor Akkoord maakt kennis met nieuwe dirigent
7 dagen geleden
-
Chill Sportstrand Heteren dit jaar grootser dan ooit!
7 dagen geleden
-
Gezelligheid troef bij Midzomeravondwandeling Hemmen
29 jun, 12:17
-
Kempoka’s Budovereniging Elst geslaagd voor zwarte en bruine band
29 jun, 11:44
-
Bubbel en Bruis-kindermiddag
28 jun, 13:24
-
28 jun, 11:09
-
Presentatie toekomstdroom Hart van Driel
26 jun, 11:40
-
Zomerexpositie grote kerk Elst
25 jun, 17:14
-
Natuurwandeling in de Loenensche buitenpolder
25 jun, 11:30
-
Con Amore vraagt een bijzonder kado voor 90e verjaardag...
24 jun, 13:13
Meest gelezen
Nieuwsoverzicht
-
Bewonder vakantievilla van de toekomst tijdens verkoopweekend Waterpark Zwartkruis in Noardburgum in Friesland
7:30
-
Afzwemmen ZwemVereniging Overbetuwe
0:14
-
Diploma zwemmen ZVO
0:12
-
Vrijwilligers kunnen bij De Loohof aan de slag
2 dagen geleden
-
HvOB houdt spreekuur
2 dagen geleden